Hledám ADMIN/KU KE SPOLUPRÁCI!

13 důvodů proč

23. dubna 2011 v 12:10 | SoninkaP10
Selena bude hrát ve filmu adaptace "třináct důvody proč" od Jay Asher.
Je to mladý dospělý román, v němž chlapec jmenoval Clay Jensen najde tajemnou krabici s jeho jménem na jeho verandě. Uvnitř najde několik kazet zaznamenal spolužák Hannah Baker, kteří spáchali sebevraždu dva týdny dříve.
Na pásku, Hannah vysvětluje, že existuje 13 důvodů, proč se rozhodla ukončit svůj život. V první pan Asher je vydaný román, on používá dvojí Hannah a Clay příběhy vyprávět příběh zmatku a zoufalství.
Universal Pictures a zábava Strike získal filmová práva k best-selling román, nejprve publikoval v říjnu 2007. Brožovaný výtisk bude zveřejněna v červnu.
V dalších novinek, bude Relativity Media teatrálně prodávat a distribuovat Smokewood Entertainment "Judy Moody a ne Bummer léto."
Rodinná komedie, určený pro letní vydání, hvězdy australská herečka Jordana Beatty jako Judy Moody, Heather Graham jako její fun-milující teta a Parris Mosteller jako její malý bratr, zapáchat.
Knot Tiskové zveřejní pět Moody filmů tie-v knihách, včetně "Judy Moody Goes To Hollywood" nabízí pohled na to, co se děje na filmové scéně. Oni jdou do prodeje 24. května.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama